SPRING/SUMMER 

„Elegance, styl, radost ze života“

S novou kolekcí jaro/léto přichází zásadní změna. Zapomeňte na tmavé konzervativní barvy a dejte prostor sytým odstínům! Celá aktuální kampaň nabízí pohled na moderního muže, který má rád pohodlné, elegantní a zejména dobře padnoucí oblečení.

Inspirací byla současná situace v České republice – vize k lepším zítřkům a dynamicky se rozvíjející svět pánské módy u nás. Proto vytvořil Leo Macenauer kolekci vyznačující se sytými barvami. Nebojte se experimentovat a zkuste obohatit svůj šatník minimálně jedním kouskem, který v něm bude zářit!

Těšit se můžete na zcela elegantní, ale také výrazné, sytě barevné modely, které zahrnují lněnou košili ze lnu od dodavatele Cotonificio Albini, bavlněné kalhoty chinos, lehký vlněný trenchcoat, bavlněnou polokošili nebo například netradiční modrý smoking určený na denní formální události do 18h. Kolekce rovněž zahrnuje doplňky z prémiové hovězí kůže.

Fotografie nové kolekce vás vtáhnou do světa Leo Macenauer, do světa moderního muže. Pro ztvárnění tohoto světa byl zvolen hausbót Port-x, který je nejen nekonvenčním způsobem bydlení, ale současně reflektuje moderní formu nahlížení na život. Proto, aby zde muž mohl bydlet, musí přemýšlet s nadhledem a v širší perspektivě.

V interiéru Port-x byla focena hlavní část kolekce. Celou kompozici pak dokonale doplnily obrazy z Chemistry Gallery, které dokreslují příběh tohoto muže a zároveň krásně vizuálně komunikují s architekturu celého prostoru. Záměrně byly vybrány dva styly obrazů, jeden výrazově rozmanitější a druhý více geometričtější, čímž jsme chtěli ukázat širší náhled na svět.