Chemistry Gallery
Chemistry Gallery
14.4.2015
Leo Xmas1
Vánoční inspirace
14.12.2015
Show all

Léto 2015

Summer 2015

Značka tradiční pánské krejčoviny Leo Macenauer hledá inspiraci pro letní kolekci v Itálii. Odtud totiž pochází vybrané materiály na košile, obleky nebo saka. Látky od rodinné firmy Cotonificio Albini se mohou pyšnit tím, že patří mezi světovou špičku ve výrobě košilových materiálů. Vždy perfektně odpovídají potřebám dané sezóny.

Na léto Leo Macenauer vybral od dalšího tradičního italského výrobce Fratellli Tallia di Delfino materiály na saka a obleky, které jsou vyrobeny rovněž ze lnu a příměsí hedvábí. Látky ze vzorníku SantorinI jsou z lehkých a vzdušných materiálů, které jsou famózní pro letní horké dny.

Přestože je len v Česku opomíjeným materiálem, oproti jiným tkaninám má v horkých dnech nezaměnitelnou výhodu. Umožňuje totiž dobrou vodivost tepla, ale zejména dává příjemný studený pocit na omak. Rozhodně se přitom nemusíte obávat, že si sako pomačkáte. Látky obsahují rovněž kvalitní příměs vlny, která zamezí mačkání. Díky dalším povrchovým úpravám se textilie upraví tak, aby byla na omak velice jemná. Zákazníkovi proto nabízí i v létě ve spojení s precizním zpracováním od krejčího Leo Macenauera nebývalý komfort.